A Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar Nyílt Napja

Sikeres Nyílt Napot tartottunk a Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karon, melyen többek közt  a duális képzésről is szó esett.

A rendezvényen közel 100 érdeklődő vett részt, akiket részletes programmal vártunk. A képzési standoknál az egyes alapszakokról, képzési formákról, ösztöndíj-lehetőségekről és a diákéletről adtunk tájékoztatást.

A duális képzési formát rövid felvezető után a megjelent vállalati partnereink ismertették, kitérve arra, hogy az egyes alapszakok diákjai a szakmai képzés keretében milyen feladatokkal fognak találkozni, illetve milyen lehetőségek várnak a jelentkezőkre az egyéni fejlődés és a szakmai karrier terén. A cégek beszámoltak azon extra juttatásokról is, amelyeket a fix fizetésen felül biztosítanak (pl. igény esetén útiköltség térítés, elszállásolási lehetőség).

A programon az alábbi nyolc vállalati partnerünk vett részt:

• AUTOLIV
  • Palatinus Group - Civitas Boutique Hotel és Hotel Palatinus
  • FALCO Zrt.
  • KRONOSPAN-MOFA
  • Pannonia Hotel
  • Hotel Szieszta
  • HUNCARGO Transport Kft.
  • MAM Hungária Kft.

A Sopron TV összállítása

A rendezényen készült fényképek a Galériában találhatók.