Esemény neve Duális képzéssel összefüggő konferencia és képzők képzése
Időpont 2019. november 21. 09:30 - 17:30
Kategória Soproni Egyetem
Típus Konferencia, Workshop
Helyszín Soproni Egyetem, Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar; AULA

HATÉKONY FELSŐFOKÚ DUÁLIS KÉPZÉSI RENDSZER MŰKÖDÉSÉNEK FELTÉTELEI A MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGI SZAKOKON

A rendezvény legfontosabb célja a képzőhelyek és mentorok, illetve egyetemi oktatók és hallgatók számára a duális képzéssel kapcsolatos aktuális tudnivalók ismertetése, illetve vállalati jó gyakorlatok bemutatása.

A vállalati partnereknek lehetőséget kínálunk a duális képzés során felmerült, problémásnak, kérdésesnek ítélt területek bemutatására és megvitatására is. Az egyetemi és vállalati mentorok számára ez a rendezvény egy találkozási felületet is jelent.

Konferenciánkon nem csak a jelenlegi vállalati partnereinket látjuk szívesen, hanem más olyan potenciális cégeket, közintézményeket, érdeklődő szervezeteket, akik a későbbiekben szeretnének bekapcsolódni a felsőfokú duális képzés gyakorlati megvalósításába.

Részletes program ITT található!

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük regisztráljon itt!

Esemény küldése e-mailben E-mail cím
Esemény importálása saját naptárba letöltés

2020

A holnap létrehozása az „EFOP-3.5.1-16-2017-00012 Felsőfokú duális képzések fejlesztése a Nyugat-Magyarországi peremvidéken” című projekt támogatásával valósult meg.